logo
logo

OBEN 2 / ÜSKÜDAR

Oben Düğün Salonlarının 40 yıllık deneyimi bulunuyor. Evlenecek olan çiftlerin bütün isteklerini yerine getirmek amacıyla İstanbul’dayız. İster 100 kişi olan ister 800, salonumuz sizi ağırlamak için sabırsızlanıyor. Kemik ekibimiz 8 kişiden oluşuyor. Organizasyonun büyüklüğüne göre servis ve hizmet elemanlarımızın sayısı değişiyor. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle kurduğumuz Oben Düğün Salonu Üsküdar’da isteklerinize çok önem veriyoruz. 

Sizin istediğiniz doğrultuda düğün organizasyonunuzu planlıyoruz. Düğün organizasyonlarınızda size sağladığımız avantajları şöyle sıralayabiliriz. 

Deneyimli orkestra ekibimizle beraber istediğiniz müzik listesini oluşturabiliriz. Repertuarımızın çok geniş olduğunu söylemeden geçmeyelim. Piyanistlerimiz deneyimli parmaklarıyla güzel bir gece geçirmeniz için o akşam boyu çalacak.

Kameramanımız ve fotoğrafçımız sizin için gecenin özetini fotoğraflarla ve videolarla anlatabiliyor. Gece boyu video kaydı alıyorlar ve düğün klibinizi oluşturuyorlar. 20 fotoğraftan oluşan aile pozu ise size hediye ediyoruz.

Volkan gösterileri ile farklı bir ambiyans yaratmaya çalışıyor, dekorasyona çok önem veriyoruz. Ayrıca konfeti yağmurunu da unutmayalım. Düğün salonumuza giriş yaptığınızda güzel bir müzik eşliğinde konfeti yağmuru başlayacak. 

Kuru pasta, yaş pasta,meşrubat ve daha fazlası Oben Düğün Salonu’nda. Yemekli düğünlerimiz için beyaz et ve kırmızı et olarak ayrım yapıyoruz. Beyaz etli menülerimiz 6 adet farklı içeriğe sahip. Kırmızı etli menülerimiz de yine 6 farklı içerikte. İstediğiniz menüyü seçebilirsiniz. Davetlilerinizi lezzetli bir gece bekliyor. İsteğe göre ordörv tabağı hazırlayabiliyoruz.